تماس با ما

  تجهیزات

آزمایشگاه شرکت صنایع لاستیکی پارميدا :

آزمايشگاه شركت پارميدا يكي از معتبرترين آزمايشگاههاي صنعتي تحقيقاتي لاستيك در سطح کشور مي باشد كه با بهره گيري از نيروي انساني متبحر و آموزش ديده و دقيقترين تجهيزات و ماشين آلات آزمايشگاهي، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است. خط مشي كيفي اين آزمايشگاه، كسب رضايت مشتري و خطاناپذيري سيستم در تمامي وجوه است.


بهره گيري از توان مهندسي متخصصين كارآزموده و مجرب به همراه وجود زيرساختهاي نرم افزاري مديريت دانش و نيز تجهيزات آزمايشگاهي دقيق و منطبق بر استانداردهاي بين المللي، همگي در ارايه خدمات هرچه بهتر تمركز يافته اند و همين مهم آزمايشگاه مذكور را يكي از معتبرترين آزمايشگاه ها در زمينه ارزيابي رئولوژيكي و مكانيكي لاستيك در سطح كشور ساخته است. عمده فعاليت هاي انجام گرفته در آزمايشگاه در سه فاز كنترل مواد ورودي، ارزيابي هاي حين فرآيند و  محصول نهايي قرار ميگيرد.


از جمله افتخارات اين آزمايشگاه، سابقه همكاري بيش از بيست سال با شركت هاي خودروسازي مانند ساپكو ، سازه گستر و ساير شركت هاي همكار است و در حال حاضر بالغ بر 70 آزمون مختلف در اين آزمايشگاه قابل انجام است كه با اهتمام و پشتكار كادر آموزش ديده و بهره گيري از تجهيزات مدرن موفق به اخذ تاييديه متد ساپكو در زمينه تجهيزات آزمايشگاهي گرديده است.